POTWIERDZONE: James Maddison poza pierwszym meczem reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Świata

POTWIERDZONE: James Maddison poza pierwszym meczem reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Świata fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FA

James Maddison nie zagra w meczu reprezentacji Anglii z Iranem na Mistrzostwach Świata w Katarze.

Ostatnie spotkanie Leicester City przed mundialem, w którym mierzyło się ono z West Hamem, miało dla Jamesa Maddisona słodko-gorzki smak. W ósmej minucie piłkarz dał prowadzenie „Lisom”, pokonując Łukasza Fabiańskiego. Niestety już w 25. był zmuszony opuścić boisko z powodu kontuzji kolana.

Mimo dolegliwości zdrowotnych ofensywny pomocnik bądź skrzydłowy znalazł się w kadrze Anglii na mundial. Od początku jej zgrupowania nie trenował jednak normalnie z zespołem. W niedzielę wyjaśniło się, że nie będzie w stanie wystąpić w pierwszym dla wyspiarzy meczu turnieju z Iranem. Potwierdził to selekcjoner Gareth Southgate.

Szkoleniowiec powiedział również, że prawdopodobnie będzie zbyt wcześnie, by w tym spotkaniu zagrał Kyle Walker, który wraca do pełni sił po operacji pachwiny.

Anglicy zmierzą się z Iranem już w poniedziałek. Początek meczu zaplanowano na 14:00. Potem czekają ich starcia ze Stanami Zjednoczonymi oraz Walią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy