POTWIERDZONE: Kluczowy zawodnik Liverpoolu wypada z gry na kilka miesięcy!

POTWIERDZONE: Kluczowy zawodnik Liverpoolu wypada z gry na kilka miesięcy!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Liverpool

Jürgen Klopp poinformował, że Liverpool będzie musiał radzić sobie w pierwszej części sezonu bez Adama Lallany.

29-latek będzie pauzował przez kilka miesięcy z powodu kontuzji uda. Anglik nabawił się jej w meczu Audi Cup z Atlético (1:1, 4:5 w rzutach karnych). 


- Z całą pewnością nie jest to wiadomość, na którą czekaliśmy. Niestety odniesiony przez Adama uraz oznacza, że będzie on pauzował przez kilka miesięcy. Myślę, że całkowicie możemy wykluczyć jego grę w sierpniu i we wrześniu.


- Będziemy oczywiście dokładnie monitorować jego stan zdrowia i czekać. On jest wielkim profesjonalistą i ma znakomite podejście. Zawsze wracał w odpowiednim momencie po odniesionych urazach. Zobaczymy, jak potoczy się to tym razem - powiedział Klopp.

Kontuzja Lallany oczywiście mocno utrudni „The Reds” początek sezonu. Jeśli chodzi o poprzednie rozgrywki, występujący na Anfield od 2014 roku reprezentant Anglii, rozegrał 31 spotkań w Premier League. Strzelił w nich osiem goli, do których dorzucił siedem asyst. Pod względem liczb, był to dla niego najlepszy sezon w Liverpoolu.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy