POTWIERDZONE: Krychowiak definitywnie odejdzie z PSG

POTWIERDZONE: Krychowiak definitywnie odejdzie z PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport Express

Grzegorz Krychowiak po zakończeniu sezonu przeniesie się do Lokomotiwu Moskwa już na zasadzie transferu definitywnego.

Polak już dwa miesiące temu deklarował chęć pozostania w rosyjskim zespole (więcej - tutaj). Teraz wydaje się to przesądzone, gdyż o tym fakcie poinformował Waslij Kiknadze, prezes Lokomotiwu. 

– Do kontraktu Grzegorza wpisano klauzulę obowiązkowego wykupu, która zostaje uruchomiona w przypadku rozegrania pewnej liczby spotkań. On zanotował już odpowiednią liczbę występów. Dlatego wykup Grzegorza stał się dla nas obowiązkiem. A teraz trwają prace nad realizacją tej umowy – oznajmił w rozmowie z rosyjskim „Sport Expressem”. 

Przypomnijmy, że 29-latek trafił latem do Moskwy z Paris Saint-Germain. Od tego czasu rozegrał 27 spotkań, strzelił gola i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy