POTWIERDZONE: Krychowiak ukarany

POTWIERDZONE: Krychowiak ukarany fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Birmingham Mail

West Bromwich Albion postanowiło nałożyć karę na swojego pomocnika, Grzegorza Krychowiaka.

Podczas ostatniego spotkania West Bromu przeciwko Leicester doszło do nieprzyjemnego incydentu z udziałem 28-letniego reprezentanta Polski. Mimo natychmiastowych przeprosin, Krychowiak i tak został ukarany przez swojego pracodawcę.  Polak otrzymał grzywnę w wysokości 100 tysięcy funtów.

Na temat ukarania swojego podopiecznego wypowiedział się menadżer WBA, Alan Pardew: - Grzegorz przyszedł do mnie we wtorek i przeprosił, co przyznam, jest niezwykłym zachowaniem ze strony piłkarza. Powiedziałem mu jednak, że wyrazy skruchy to za mało i ukarałem go dodatkowo grzywną. Oczywiście dodałem, iż nie chcę już więcej widzieć takiego zachowania z jego strony.

- Lubię Krychowiaka zarówno jako osobę, jak i piłkarza, więc byłem całkowicie zaskoczony jego reakcją podczas meczu. Teraz wyjaśniliśmy sobie wszystko i mam nadzieję, że nasze stosunki wrócą do normy - dodał 56-letni Anglik.

Grzegorz Krychowiak w bieżącym sezonie nie zawsze znajduje się w wyjściowej jedenastce West Bromu, lecz mimo to zdołał zanotować 26 występów, w których trzykrotnie asystował kolegom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy