POTWIERDZONE: Lundstram odejdzie z Sheffield United. Powalczą o niego dwa kluby Premier League i Rangers FC

POTWIERDZONE: Lundstram odejdzie z Sheffield United. Powalczą o niego dwa kluby Premier League i Rangers FC
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

John Lundstram podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości, której nie będzie wiązał już z Sheffield United.

Kontrakt 26-letniego pomocnika wygasa 30 czerwca przyszłego roku, jednak już teraz zdeklarował się, że nie podpisze następnej umowy, tym samym decydując się na odejście z klubu.

- Oferowaliśmy mu bardzo dobry kontrakt, bo jest jednym z najlepszych zawodników w zespole, jednak razem ze swoim agentem podjął decyzję, że nie zamierza podpisywać umowy… Jestem bardzo sfrustrowany. Karty były na stole. Myślałem, że John złoży podpis – mówi z żalem menedżer Sheffield, Chris Wilder.

Teraz klub z Bramall Lane planuje nie dopuścić do tego, aby Lundstram odszedł jako wolny zawodnik wraz z końcem kontraktu. W związku z tym w grę wchodzą tylko oferty klubów, które skłonne są go pozyskać za jakąkolwiek minimalną kwotę już w zimowym oknie transferowym.

Wśród najbardziej zainteresowanych wymienia się Burnley, Crystal Palace, a także Rangers FC. To właśnie z wicemistrzem Szkocji władze „The Blades” chciałyby dojść do porozumienia i włączyć Lundstrama w wymianę za Glena Kamarę. 25-letni fiński pomocnik gra znakomicie pod skrzydłami Stevena Gerrarda i już latem szykowano się do jego pozyskania.

Od powrotu Sheffield United do Premier League w zeszłym sezonie, w którym zajęli oni sensacyjne, jak na beniaminka dziewiąte miejsce w tabeli, Lundstram zagrał w 42 meczach, w których zdobył pięć bramek, zaliczając trzy asysty.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy