POTWIERDZONE: Marcin Feddek wraca do komentowania. „Podpisał umowę”

POTWIERDZONE: Marcin Feddek wraca do komentowania. „Podpisał umowę” fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: WP Sportowe Fakty

Dyrektor TVP Sport, Jakub Kwiatkowski, potwierdził niedawne doniesienia. W rozmowie z „WP Sportowe Fakty” przyznał, że umowę z publicznym nadawcą podpisał Marcin Feddek.

Feddek na przestrzeni ostatnich lat nie dawał o sobie zapomnieć - bynajmniej z dobrych powodów. Podczas spotkań Ligi Mistrzów „popisał” się kilkoma niestosownymi komentarzami, z których powodu spotkały go konsekwencje.

Anegdota dotycząca Jacka Grealisha, wygłoszona podczas starcia Manchesteru City z Atlético Madryt, spotkała się z krytycznym odbiorem widzów. 

Pod koniec minionego roku komentator naraził się ponownie kibicom z Manchesteru - tym razem z czerwonej części miasta.

- W obronie ławką i trybunami, a cały atak ma porażenie mózgowe - skomentował postawę „Czerwonych Diabłów” w rywalizacji z Galatasaray.

Feddek po każdej wpadce lądował na dywanik władz Polsatu Sport. W końcu odsunięto go od meczów do końca roku. Jak ustalił niedawno „Fakt”, finalnie doszło do zakończenia współpracy. Okres bezrobocia nie potrwał jednak długo.

Zgodnie z niedawnymi doniesieniami dziennikarz wrócił do TVP Sport, gdzie pracował przed dołączeniem do Polsatu. Zawarcie umowy potwierdził dyrektor sportowej odnogi publicznego nadawcy, Jakub Kwiatkowski. 

- Możemy to potwierdzić, podpisał umowę. Marcin przez wiele lat w Polsacie pracował przy I lidze, która od nowego sezonu przechodzi do Telewizji Polskiej. To ma być główne zadanie Marcina. Zadebiutuje już w ten weekend meczami II ligi, którą też pokazujemy - poinformował były pracownik Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z „WP Sportowe Fakty”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” OFICJALNIE: Toni Kroos zmienił zdanie. „Moja kariera zakończy się latem po Mistrzostwach Europy” Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy