POTWIERDZONE: Paulo Dybala mógł latem trafić do Interu Mediolan

POTWIERDZONE: Paulo Dybala mógł latem trafić do Interu Mediolan fot. AS Roma
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Paulo Dybala, który świetnie rozpoczął sezon w barwach Romy, uprzednio rozstał się z Juventusem. Trwały również rozmowy z Interem Mediolan, co potwierdził Javier Zanetti, wiceprezydent klubu.

Nim umowa Argentyńczyka dobiegła końca, łączono go z wieloma ekipami. Były to Manchester United, Atlético Madryt czy Inter Mediolan.

Negocjacje z tą ostatnią drużyną właśnie odnalazły swe potwierdzenie.

– Prowadziliśmy negocjacje, ale kiedy wzięliśmy Romelu Lukaku, mieliśmy już odpowiednią liczbę napastników. Paulo dobrze wiedzie się w Romie. Znam Mourinho i wiem, że potrafi wykorzystać jego potencjał – wyznał Javier Zanetti, wiceprezydent „Nerazzurrich” w rozmowie z „La Gazzettą dello Sport”.

Paulo Dybala otrzymał w Romie gwiazdorski kontrakt i tak też się prezentuje.

W ośmiu meczach strzelił cztery gole, dokładając do tego wyniku dwie asysty. To z pewnością po części wynik zaufania, jakim zawodnika obdarzył José Mourinho, trener „Wilków”.

28-letni atakujący wcześniej był związany z Palermo, w Serie A udało mu się jak dotąd zgromadzić 277 występów. Te rozgrywki wygrał pięć razy.

Umowa „La Joyi” obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, a rzymianie plasują się na szóstej pozycji, przed Interem.

Ekipa Simone Inzaghiego to najbliższy rywal drużyny Mourinho.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy