POTWIERDZONE: Varane nie rusza się z Realu Madryt

POTWIERDZONE: Varane nie rusza się z Realu Madryt fot.
Karol Brandt
Źródło: Marca

Wygląda na to, że fani Realu Madryt mogą spać spokojnie. W najnowszym wywiadzie Raphaël Varane poinformował, że chce kontynuować karierę na Santiago Bernabéu.

Jeszcze w marcu mogło się wydawać, że dni francuskiego obrońcy w stolicy Hiszpanii są już policzone. Gracz miał nawet poinformować kolegów z szatni, że po zakończeniu sezonu zmieni klub. Nie zważając na spekulacje mediów znad Sekwany oraz Półwyspu Iberyjskiego, Zinédine Zidane uparcie powtarzał, że nadal widzi 26-latka w śnieżnobiałej koszulce Realu Madryt. Teraz o swoich planach postanowił opowiedzieć sam defensor.

– Zamierzam pozostać w Realu Madryt na kolejny sezon. Jestem przekonany, że zareagujemy w odpowiedni sposób na ostatnie wyniki klubu – powiedział w rozmowie z „Marką”. 

– W tym sezonie bardzo się się staraliśmy, walczyliśmy, ale ostatecznie nie możemy nikogo obwiniać. Prawdą jest bowiem to, że w kluczowych momentach zabrakło nam tej iskry, a ja nie byłem na swoim najlepszym poziomie. Jednak już niedługo ponownie zobaczymy najlepszą wersję Varane’a – zapewnił.

– W naszym zespole potrzebne są zmiany, a Zidane doskonale o tym wie. Musimy się odbudować i wprowadzić kilka roszad. To konieczne, aby rozpocząć nowy cykl z czystą kartką – zakończył.

W ubiegłej kampanii Raphaël Varane rozegrał 43 spotkania i zdobył dwie bramki. Jego angażem w ostatnim czasie interesowały się takie kluby jak Manchester United czy Paris Saint-Germain. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy