Powrót Mario Leminy do Premier League coraz bardziej możliwy. Ulepszona oferta

Powrót Mario Leminy do Premier League coraz bardziej możliwy. Ulepszona oferta fot. A.Taoualit / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Foot Mercato

Wolverhampton Wanderers coraz poważniej angażuje się w ściągnięcie Mario Leminy. Anglicy przedstawili OGC Nice ulepszoną ofertę - czytamy w „Foot Mercato”.

Wiele wskazuje na to, że drogi Gabończyka ze środowiskiem Premier League skrzyżują się ponownie. 29-latek nie wyniósł jednak zbyt wielu dobrych wspomnień. Nie grał za wiele w Southampton, a sezon 2020/2021 na wypożyczeniu w Fulham podsumował spadkiem do niższej klasy rozgrywek.

Półtora roku temu defensywny pomocnik opuścił „Świętych” za 5,5 miliona euro. Dotychczas na Allianz Riviera radzi sobie dobrze. Regularnie wychodzi w pierwszej jedenastce, jednak po niedawnym zwolnieniu ze stanowiska trenera Luciena Favre'a przewidywany czas gry może się zmienić w zależności od wizji następcy.

Zamieszanie w Nicei mogą wykorzystać „Wilki” z Molineux. Zespół walczący o utrzymanie zamierza wzmocnić środek pola wspomnianym właśnie zawodnikiem. W grudniu na stole pojawiła się oferta w wysokości pięciu milionów euro, lecz bez większego namysłu firma z Ligue 1 postanowiła wyrzucić ją do kosza.

Po dłuższej przerwie działacze Wolves doszli jednak do przekonania, że na reprezentanta Gabonu należy wyłożyć większe pieniądze, nawet dziesięć milionów.

Teraz piłeczka pozostaje po stronie „Orlątek”. Niewykluczone, że proponowana stawka przyda się jeszcze w tym miesiącu na odświeżenie drugiej linii. Z drugiej strony chęci przeprowadzki nie wyraził jeszcze sam Lemina.

W bieżącej kampanii wychowanek Lorient meldował się na murawie w 21 meczach, dokładając trafienie i asystę w Lidze Konferencji Europy.

W przeszłości zawodnik występował również w Juventusie, Olympique'u Marsylia czy Galatasaray.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy