„Pożegnalne śniadanie” Milanu na San Siro. W menu Piątek, Suso i Paquetá

„Pożegnalne śniadanie” Milanu na San Siro. W menu Piątek, Suso i Paquetá fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Włoskie media donoszą, że dzisiejszy spotkanie z Udinese Calcio może być tym ostatnim w barwach Milanu dla trzech piłkarzy. Chodzi o Krzysztofa Piątka, Suso oraz Lucasa Paquetę.

„Rossoneri” podczas bieżącego okna transferowego przechodzą metamorfozę, w ramach którego do klubu zdążyli trafić już Zlatan Ibrahimović, Simon Kjær oraz Asmir Begović, a na tym nie koniec. W kuluarach sporo mówi się bowiem o możliwym przyjściu Nemanji Maticia z Manchesteru United czy Cengiza Ündera z Romy.

Tymczasem na wylocie znajdują się Krzysztof Piątek, Suso oraz Lucas Paquetá. Ten ostatni co prawda przed nadchodzącym starciem ligowym mówił, że z chęcią zostałby na San Siro, ale coraz więcej wskazuje na to, że tak się nie stanie.

„La Gazzetta dello Sport” w najnowszym wydaniu dziennika w kontekście całej trójki pisze nawet o „pożegnalnym śniadaniu”, do którego może dojść już dzisiaj podczas rywalizacji z Udinese Calcio. Przed tygodniem wszyscy wymienieni gracze przesiedzieli całe spotkanie z Cagliari Calcio na ławce rezerwowych, niemniej dzisiaj może być inaczej.

Jeśli zatem ostatecznie Polak, Hiszpan oraz Brazylijczyk zameldują się na placu gry, będzie to dla nich ostatnia szansa na odkupienie swoich win. W przypadku, gdy się to im nie uda, najprawdopodobniej odejdą.

Reprezentant „Biało-Czerwonych” znajduje się na celowniku kilku klubów, o lewonożnego skrzydłowego pytają Atlético Madryt, Lipsk, Sevilla oraz AS Roma. Natomiast gracz z Kraju Kawy nieustannie łączony jest z Paris Saint-Germain.

Przy tym wszystkim Włosi dodają, że przyszłość napastnika z Niemczy w dużej mierze zależy również od tego, czy któraś z zainteresowanych ekip spełni wymagania finansowe „Rossonerich”. Przypomnijmy, że mediolańczycy żądają za 24-latka 30 milionów euro.

Mecz Milanu z Udinese Calcio zostanie rozegrany już dzisiaj o godzinie 12:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy