Pożegnanie Marchisio. Wzruszający list legendy Juventusu

Pożegnanie Marchisio. Wzruszający list legendy Juventusu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marchisio

Claudio Marchisio opublikował pożegnalny list do koszulki Juventus.

25 lat trwała przygoda „Il Principino” w Juventusie. Pomocnik był związany z klubem od czasu stawiania swoich pierwszych kroków z piłką i dzięki dużej wytrwałości udało mu się przebić do składu, a w końcu również zostać jedną z legend „Bianconerich”. Nadszedł jednak czas na rozstanie, które w głównej mierze wynika z tego, iż zawodnikowi coraz trudniej było wywalczyć miejsce w składzie.

Marchisio postanowił przekazać kibicom kilka słów. W mediach społecznościowych zamieścił specjalny list, który jest skierowany do koszulki mistrzów Włoch.

„Tysiąc myśli i tysiąc obrazów towarzyszyło mi przez całą noc” - napisał Marchisio.

„Nie mogę przestać patrzeć na to zdjęcie i te pasy, na których pisałem swoje życie jako człowiek i piłkarz.

Uwielbiam tę koszulkę do takiego stopnia, że mimo wszystko jestem przekonany, że dobro zespołu jest najważniejsze. Zawsze.

W tak trudny dzień trzymam się tej zasady.

Jesteś najpiękniejszą częścią tej cudownej historii, dlatego właśnie z tego powodu, w ciągu kilku dni będziemy mogli pożegnać się w wyjątkowy sposób.

Koniec końców, 8 jest niczym innym jak nieskończonością, która patrzy w górę”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy