Pożegnanie Marchisio. Wzruszający list legendy Juventusu

Pożegnanie Marchisio. Wzruszający list legendy Juventusu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marchisio

Claudio Marchisio opublikował pożegnalny list do koszulki Juventus.

25 lat trwała przygoda „Il Principino” w Juventusie. Pomocnik był związany z klubem od czasu stawiania swoich pierwszych kroków z piłką i dzięki dużej wytrwałości udało mu się przebić do składu, a w końcu również zostać jedną z legend „Bianconerich”. Nadszedł jednak czas na rozstanie, które w głównej mierze wynika z tego, iż zawodnikowi coraz trudniej było wywalczyć miejsce w składzie.

Marchisio postanowił przekazać kibicom kilka słów. W mediach społecznościowych zamieścił specjalny list, który jest skierowany do koszulki mistrzów Włoch.

„Tysiąc myśli i tysiąc obrazów towarzyszyło mi przez całą noc” - napisał Marchisio.

„Nie mogę przestać patrzeć na to zdjęcie i te pasy, na których pisałem swoje życie jako człowiek i piłkarz.

Uwielbiam tę koszulkę do takiego stopnia, że mimo wszystko jestem przekonany, że dobro zespołu jest najważniejsze. Zawsze.

W tak trudny dzień trzymam się tej zasady.

Jesteś najpiękniejszą częścią tej cudownej historii, dlatego właśnie z tego powodu, w ciągu kilku dni będziemy mogli pożegnać się w wyjątkowy sposób.

Koniec końców, 8 jest niczym innym jak nieskończonością, która patrzy w górę”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy