Premier League: Antwoine Hackford pierwszym debiutantem z rocznika 2004

Premier League: Antwoine Hackford pierwszym debiutantem z rocznika 2004 fot. Sky Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I Transfermarkt.de

Szkolący się w Sheffield United 16-letni Antwoine Hackford zadebiutował w sobotę w Premier League.

Młody napastnik pojawił się na murawie w 80. minucie dzisiejszego spotkania z Crystal Palace, zmieniając Bena Osborna. Jego zespół przegrał z „Orłami” 0:2.

Hackford zanotował debiut, mając dokładnie 16 lat i 288 dni. Tym samym został najmłodszym graczem, jaki zagrał w koszulce Sheffield United w Premier League i jednocześnie dwudziestym zawodnikiem w dziejach tych rozgrywek, który pojawił się na boisku przed swoimi 17. urodzinami.

Utalentowany atakujący zapisał się również w historii Premier League jako pierwszy piłkarz z rocznika 2004.

Korzenie urodzonego w Sheffield Hackfora sięgają Trynidadu i Tobago. Atakujący ma na koncie występy w reprezentacjach Anglii do lat 15 i 16.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy