Premier League: Antwoine Hackford pierwszym debiutantem z rocznika 2004

Premier League: Antwoine Hackford pierwszym debiutantem z rocznika 2004 fot. Sky Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I Transfermarkt.de

Szkolący się w Sheffield United 16-letni Antwoine Hackford zadebiutował w sobotę w Premier League.

Młody napastnik pojawił się na murawie w 80. minucie dzisiejszego spotkania z Crystal Palace, zmieniając Bena Osborna. Jego zespół przegrał z „Orłami” 0:2.

Hackford zanotował debiut, mając dokładnie 16 lat i 288 dni. Tym samym został najmłodszym graczem, jaki zagrał w koszulce Sheffield United w Premier League i jednocześnie dwudziestym zawodnikiem w dziejach tych rozgrywek, który pojawił się na boisku przed swoimi 17. urodzinami.

Utalentowany atakujący zapisał się również w historii Premier League jako pierwszy piłkarz z rocznika 2004.

Korzenie urodzonego w Sheffield Hackfora sięgają Trynidadu i Tobago. Atakujący ma na koncie występy w reprezentacjach Anglii do lat 15 i 16.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy