Premier League: Antwoine Hackford pierwszym debiutantem z rocznika 2004

Premier League: Antwoine Hackford pierwszym debiutantem z rocznika 2004 fot. Sky Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I Transfermarkt.de

Szkolący się w Sheffield United 16-letni Antwoine Hackford zadebiutował w sobotę w Premier League.

Młody napastnik pojawił się na murawie w 80. minucie dzisiejszego spotkania z Crystal Palace, zmieniając Bena Osborna. Jego zespół przegrał z „Orłami” 0:2.

Hackford zanotował debiut, mając dokładnie 16 lat i 288 dni. Tym samym został najmłodszym graczem, jaki zagrał w koszulce Sheffield United w Premier League i jednocześnie dwudziestym zawodnikiem w dziejach tych rozgrywek, który pojawił się na boisku przed swoimi 17. urodzinami.

Utalentowany atakujący zapisał się również w historii Premier League jako pierwszy piłkarz z rocznika 2004.

Korzenie urodzonego w Sheffield Hackfora sięgają Trynidadu i Tobago. Atakujący ma na koncie występy w reprezentacjach Anglii do lat 15 i 16.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg Real Madryt rozstanie się z Marcelo już zimą?! Negocjacje transferowe Real Madryt rozstanie się z Marcelo już zimą?! Negocjacje transferowe Mauro Icardi pogodzony z Wandą Narą. Żona piłkarza wydała oświadczenie Mauro Icardi pogodzony z Wandą Narą. Żona piłkarza wydała oświadczenie Jobe Bellingham podąży śladami brata?! Jobe Bellingham podąży śladami brata?! OFICJALNIE: Joseph Minala znalazł klub po wygaśnięciu umowy z Lazio OFICJALNIE: Joseph Minala znalazł klub po wygaśnięciu umowy z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy