Premier League: Ibe nie dokończy sezonu w Bournemouth

Premier League: Ibe nie dokończy sezonu w Bournemouth
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports | Daily Mirror

Jordon Ibe pożegna się z AFC Bournemouth już z 30 czerwca. Angielski klub nie chce piłkarza w kadrze do końca sezonu, który pewnie przedłuży się do lipca.

Umowa 24-latka ze wspomnianym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku i nie zostanie przedłużona. Oznacza to, że nie zdoła on nawet dokończyć sezonu w barwach obecnie reprezentowanego przez niego klubu.

Rozgrywki Premier League mają bowiem zostać wznowione dopiero w połowie czerwca i najprawdopodobniej potrwają do lipca.

Wpływ na to w pewien sposób sytuacja sprzed kilku dni. Zawodnik zamieścił w mediach społecznościowych fotografię z wizyty u fryzjera. Jak jednak wiadomo, w Wielkiej Brytanii punkty fryzjerskie zostały zamknięte i nie ma co liczyć, aby cokolwiek się w tej materii zmieniło do lipca, bo pandemia wciąż zbiera duże śmiertelne żniwo.

Piłkarz przeprosił za nierozsądne zachowanie za pośrednictwem mediów społecznościowych, tymczasem fotografia została z nich usunięta.

"Przepraszam, ale zupełnie tego nie przemyślałem. Upewniałem się co do zasad higieny. Wiem jednak, że narusza to wytyczne, które zarządzone odgórnie" - przeczytaliśmy w krótkim oświadczeniu.

24-latek trafił do Bournemouth z Liverpoolu latem 2016 roku. Wówczas to ekipa z Anfield zainkasowała na nim 15 milionów funtów, co stanowiło rekord zakupowy w historii klubu z miasta znad kanału La Manche.

W tym sezonie Anglik rozegrał dwa ligowe mecze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy