Premier League: Mateusz Klich z debiutanckim trafieniem przeciwko Liverpoolowi [WIDEO]

Mateusz Klich zdobył bramkę w sobotnim meczu Premier League pomiędzy Liverpoolem a Leeds United.

Spotkanie na Anfield rozpoczęło się od gola Mohameda Salaha, który wykorzystał rzut karny. W pierwszej połowie kibice obejrzeli jeszcze cztery trafienia. Ich autorami byli Virgil van Dijk i ponownie Salah (Liverpool) oraz Jack Harrison i Patrick Bamford (Leeds). Do przerwy „The Reds” prowadzili więc 3:2.

Już po niej, dokładnie w 66. minucie, Alissona pokonał Klich. Polak dostał podanie od Héldera Costy i nie zastanawiając się długo, uderzył z powietrza z około dziesięciu metrów.

Tym samym 30-letni pomocnik strzelił swojego pierwszego gola w Premier League w debiucie na najwyższym angielskim szczeblu. Przypomnijmy, że Leeds przystąpiło do rozgrywek jako beniaminek.

Liverpool ostatecznie wygrał z Leeds 4:3 dzięki kolejnej bramce Salaha.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Real Madryt - Bayern Monachium [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Real Madryt - Bayern Monachium [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Raków Częstochowa pożegnał pierwszego piłkarza OFICJALNIE: Raków Częstochowa pożegnał pierwszego piłkarza Bonus 400 złotych za wygrany zakład na gola Realu Madryt w meczu z Bayernem Monachium Bonus 400 złotych za wygrany zakład na gola Realu Madryt w meczu z Bayernem Monachium Sergio Ramos rozchwytywany Sergio Ramos rozchwytywany Maciej Skorża chce wrócić! Jeden warunek Maciej Skorża chce wrócić! Jeden warunek Odejdzie czy zostanie?! Marek Papszun musi zdecydować w sprawie ważnego piłkarza Odejdzie czy zostanie?! Marek Papszun musi zdecydować w sprawie ważnego piłkarza Hakim Ziyech odchodzi definitywnie z Chelsea. Wykup „za darmo” Hakim Ziyech odchodzi definitywnie z Chelsea. Wykup „za darmo”