Premier League: Trzech piłkarzy Watfordu odsuniętych od składu przez imprezę urodzinową

Premier League: Trzech piłkarzy Watfordu odsuniętych od składu przez imprezę urodzinową
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Watford

Watford poinformował, że Andre Gray, Nathaniel Chalobah i Domingos Quina zostali odsunięci od składu zespołu na niedzielny mecz Premier League z Southampton.

„Andre Gray, Nathaniel Chalobah i Domingos Quina, zostali wyeliminowani ze składu zespołu Nigela Pearsona, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo wszystkim innym graczom, pracownikom i oficjelom na dzisiejszym spotkaniu” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez angielski klub.

To efekt imprezy urodzinowej, jaką Gray wyprawił w piątek. W domu piłkarza Watfordu miało znaleźć się 20 osób, w tym koledzy z drużyny. W jej trakcie m.in. grali oni w piłkę w ogrodzie.

Władze angielskiego klubu szybko zbadały sprawę, uznając, że zawodnicy naruszyli zasady dotyczące dystansu społecznego i wznowienia zmagań w Premier League. Nie wiadomo, czy zostaną dodatkowo ukarani. Dzisiaj na pewno nie zagrają.

Szesnasty w tabeli Watford zdobył do tej pory 28 punktów i ma tylko „oczko” przewagi nad strefą spadkową. Southampton plasuje się na czternastej lokacie.

Mecz rozpocznie się o 17:30. Jan Bednarek (Southampton) zagra od pierwszej minuty.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy