Premier League: Trzech piłkarzy Watfordu odsuniętych od składu przez imprezę urodzinową

Premier League: Trzech piłkarzy Watfordu odsuniętych od składu przez imprezę urodzinową
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Watford

Watford poinformował, że Andre Gray, Nathaniel Chalobah i Domingos Quina zostali odsunięci od składu zespołu na niedzielny mecz Premier League z Southampton.

„Andre Gray, Nathaniel Chalobah i Domingos Quina, zostali wyeliminowani ze składu zespołu Nigela Pearsona, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo wszystkim innym graczom, pracownikom i oficjelom na dzisiejszym spotkaniu” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez angielski klub.

To efekt imprezy urodzinowej, jaką Gray wyprawił w piątek. W domu piłkarza Watfordu miało znaleźć się 20 osób, w tym koledzy z drużyny. W jej trakcie m.in. grali oni w piłkę w ogrodzie.

Władze angielskiego klubu szybko zbadały sprawę, uznając, że zawodnicy naruszyli zasady dotyczące dystansu społecznego i wznowienia zmagań w Premier League. Nie wiadomo, czy zostaną dodatkowo ukarani. Dzisiaj na pewno nie zagrają.

Szesnasty w tabeli Watford zdobył do tej pory 28 punktów i ma tylko „oczko” przewagi nad strefą spadkową. Southampton plasuje się na czternastej lokacie.

Mecz rozpocznie się o 17:30. Jan Bednarek (Southampton) zagra od pierwszej minuty.Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy