Premier League. Zakażony piłkarz Watfordu: Jestem zszokowany, że wykryto u mnie koronawirusa

Premier League. Zakażony piłkarz Watfordu: Jestem zszokowany, że wykryto u mnie koronawirusa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Evening Standard

Środkowy obrońca Watfordu, Adrian Mariappa miał pozytywny wynik testu na obecność w organizmie COVID-19. Teraz postanowił odnieść się do sprawy.

Watford poinformował, że jeden z zawodników oraz dwóch pracowników klubowych mieli pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Tajemniczy piłkarz to Jamajczyk, Adrian Mariappa.

Zawodnik nie wykazywał żadnych symptomów choroby i, jak sam przyznał w rozmowie, nie kryje zaskoczenia takim obrotem spraw.

- Odkąd otrzymałem pozytywny wynik, drapię się po głowie. Próbuję dowiedzieć się, w jaki sposób mogłem złapać koronawirusa. Jestem naprawdę mocno tym zaskoczony - przyznaje.

- To dla mnie ogromne zaskoczenie, ponieważ tak naprawdę mało wychodziłem z domu. Zdarzało się to jedynie przy okazji ćwiczeń oraz spacerów z dziećmi. A tak po prostu siedziałem w domu i tam trenowałem - dodaje.

Jamajczyk twierdzi, że w jego przypadku zakażenie jest zagadkowe, ponieważ prowadzi raczej spokojny tryb życia.

- Mój styl bycia jest raczej cichy. Stronię od imprez i nigdzie nie wychodzę. Tym bardziej dziwi mnie ten wynik. Jak większość ludzi, mamy dostawy jedzenia. Jedyne, co mnie zastanawia, to fakt, że moja partnerka udawała się kilka razy do supermarketu. Może to stąd się wzięło - zastanawia się zawodnik.

Wielu graczy Watordu podjęło w czwartek decyzję, by nie brać udziału w treningach, na znak protestu w kwestii wznowienia rozgrywek Premier League. Piłkarze boją się tak o siebie, jak i o zdrowie bliskich.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy