Premierowe trafienie Mateusza Bogusza w UD Logroñés [WIDEO]

Premierowe trafienie Mateusza Bogusza w UD Logroñés [WIDEO] fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Mateusz Bogusz zdobył premierowego gola UD Logroñés. Polak pewnie wykorzystał rzut karny.

19-latek nie miał zbyt wiele szans w Leeds United na to, by zaprezentować swoje umiejętności. Z tego też powodu postanowił przenieść się do Hiszpanii.

Tam zgłosiła się po niego ekipa UD Logroñés, do której trafił na zasadzie wypożyczenia. Polak bardzo szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie.

Z meczu na mecz spisuje się zresztą coraz lepiej. W sobotę jego drużyna mierzy z Rayo Vallecano. Bogusz i tym razem rozpoczął mecz od początku.

Bardzo szybko odpłacił się szkoleniowcowi za zaufanie, bo już w 20. minucie meczu skierował piłkę do siatki. Polak pewnie wykorzystał rzut karny.

Później do głosu doszli jednak faworyci, którzy strzeli dwie kolejne bramki i pokonali swoich rywali w stosunku 2-1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy