Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] fot. VfL Wolfsburg

Bartosz Białek zdobył swoją pierwszą bramkę w nowych barwach, a jego Wolfsburg pokonał Werder Brema w stosunku 5-3.

W piątkowy wieczór zainaugurowana została dziewiąta kolejka Bundesligi. W jednym ze spotkań mierzyły się ze sobą jedenastki Wolfsburgu i Werdera Brema.

Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 5-3. Swój wkład w zwycięstwo „Wilków” miał reprezentant Polski do lat 21, Bartosz Białek.

Napastnik zameldował się na placu gry w 81. minucie meczu, zmieniając Szwajcara, Admira Mehmediego. Znakomicie wykorzystał on swoją szansę.

W piątej minucie doliczonego czasu gry Polak otrzymał świetne podanie od João Victora. Stanął oko w oko z bramkarzem i skierował piłkę do siatki, ustalając wynik potyczki na 5-3. Dla Białka było to premierowe trafienie w nowych barwach.

Napastnik trafił do Wolfsburgu z Zagłębia Lubin latem tego roku. Wówczas to zapłacono za niego pięć milionów euro.