Presnel Kimpembe zaoferowany gigantowi. Transferowe domino w przygotowaniu

Presnel Kimpembe zaoferowany gigantowi. Transferowe domino w przygotowaniu fot. Nicolas Messyasz/SIPA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Get French Football News

Presnel Kimpembe został zaoferowany Juventusowi przez Paris Saint-Germain - przekonuje „Get French Football News”.

Ekipa z Parc des Princes nie odpuszcza tematu sprowadzenia Milana Škriniara z Interu Mediolan. Do tej pory francuska drużyna nie porozumiała się jeszcze w wicemistrzem Włoch w kwestii wysokości kwoty odstępnego za reprezentanta Słowacji, ale wierzy głęboko w to, że kolejne zaplanowane rozmowy przyniosą przełom.

Prawdopodobne przybycie 27-letniego zawodnika do Paris Saint-Germain zmusi zespół przejęty przez Christophe'a Galtiera do rozstania z jednym ze swoich defensorów.

Od pewnego czasu panuje w mediach przekonanie, że największe szanse na opuszczenie aktualnego mistrza kraju ma Presnel Kimpembe, znajdujący się na celowniku kilku europejskich potęg.

Wśród nich znajduje się między innymi Juventus. Dziennikarze „Get French Football News” przekonują nawet, że reprezentant „Trójkolorowych” został formalnie zaoferowany „Starej Damie” jako kandydat do zastąpienia Matthijsa de Ligta. Holender jest przymierzany do przeprowadzki do Chelsea lub Bayernu Monachium.

Obecnie bliżej mu jest do „Bawarczyków”. A to z kolei wpływa na to, że „The Blues” także zaczynają poważnie rozważać skierowanie swoich starań na pozyskanie Kimpembe.

Na razie PSG nie prowadzi żadnych konkretnych negocjacji z drużynami zainteresowanymi blisko 27-letnim piłkarzem i nie otrzymało żadnej odpowiedzi ze strony ekipy z Turynu na wystosowaną przez nich propozycję.

Wiemy jednak, że zespół z Parc des Princes pochyli się poważnie nad tematem sprzedaży francuskiego obrońcy w przypadku otrzymania za niego oferty sięgającej 50 milionów euro.

Wychowanek stołecznego klubu jest z nim związany do 30 czerwca 2024 roku. W ubiegłych rozgrywkach wystąpił w 41 meczach, notując w nich dwie bramki i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy