Prezes Athletico Paranaense zaatakował Santiago Garcíę tuż po jego samobójczej śmierci. „On zawsze był problematyczny”

Prezes Athletico Paranaense zaatakował Santiago Garcíę tuż po jego samobójczej śmierci. „On zawsze był problematyczny” fot. Santiago Garcia I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mário Celso Petraglia [Twitter]

Wczoraj dotarły do nas smutne wieści o odebraniu sobie życia przez Santiago Garcíę, nazywanego „Morro”. Te informacje postanowił skomentować prezes Athletico Paranaense, który za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie zważając na okoliczności, zaatakował swojego byłego piłkarza.

30-letni atakujący uchodził niegdyś za niezwykle utalentowanego gracza. Nic więc dziwnego, że wróżono mu wielką karierę, ale nie wszystko ułożyło się po myśli Urugwajczyka.

Finalnie, poza rocznym epizodem w tureckiej Kasımpaşie, występował on jedynie w klubach Ameryki Południowej. W sezonie 2011/2012 środkowy napastnik bronił barw Athletico Paranaense, co nie najlepiej wspomina Mário Celso Petraglia, prezes tej ekipy.

Gdy tylko dowiedział się on o śmierci Santiago Garcíi, postanowił go zaatakować za pomocą mediów społecznościowych.

„Najdroższy transfer w historii Paranaense. Dołączył do nas z wyrokiem za zażywanie kokainy i kontuzją stopy! Zerwaliśmy z nim współpracę bez żadnych kosztów. Nie zapłaciliśmy pozostałych 50 procent kwoty za zakup, zwróciliśmy prawa majątkowe i skutecznie uratowaliśmy milion” – napisał.

„Za sprzedaż Morro otrzymaliśmy ponad milion. Nie miał talentu, nie było na niego chętnych. Zaprzyjaźniona prasa z władzami klubu nigdy nie poruszyła tego tematu! Oskarżali nas o realizację tylko małej części podpisanej umowy, co nie zadziało! Naprawdę przepraszamy za smutny koniec tego chłopca. On zawsze był problematyczny” – dodał.

Jego posty spotkały się z ogromną krytyką, dlatego później zdecydował się je usunąć, po czym za wszystko przeprosił.

„Moro” przybył do Brazylii z Club Nacional za kwotę czterech milionów euro. Do dzisiaj jest to dla Athletico Paranaense rekord transferowy.

W ostatnim czasie zawodnik był związany z Godoy Cruz Antonio Tomba i w 115 meczach zdobył 49 bramek oraz zanotował 14 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy