Prezes Athletico Paranaense zaatakował Santiago Garcíę tuż po jego samobójczej śmierci. „On zawsze był problematyczny”

Prezes Athletico Paranaense zaatakował Santiago Garcíę tuż po jego samobójczej śmierci. „On zawsze był problematyczny” fot. Santiago Garcia I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mário Celso Petraglia [Twitter]

Wczoraj dotarły do nas smutne wieści o odebraniu sobie życia przez Santiago Garcíę, nazywanego „Morro”. Te informacje postanowił skomentować prezes Athletico Paranaense, który za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie zważając na okoliczności, zaatakował swojego byłego piłkarza.

30-letni atakujący uchodził niegdyś za niezwykle utalentowanego gracza. Nic więc dziwnego, że wróżono mu wielką karierę, ale nie wszystko ułożyło się po myśli Urugwajczyka.

Finalnie, poza rocznym epizodem w tureckiej Kasımpaşie, występował on jedynie w klubach Ameryki Południowej. W sezonie 2011/2012 środkowy napastnik bronił barw Athletico Paranaense, co nie najlepiej wspomina Mário Celso Petraglia, prezes tej ekipy.

Gdy tylko dowiedział się on o śmierci Santiago Garcíi, postanowił go zaatakować za pomocą mediów społecznościowych.

„Najdroższy transfer w historii Paranaense. Dołączył do nas z wyrokiem za zażywanie kokainy i kontuzją stopy! Zerwaliśmy z nim współpracę bez żadnych kosztów. Nie zapłaciliśmy pozostałych 50 procent kwoty za zakup, zwróciliśmy prawa majątkowe i skutecznie uratowaliśmy milion” – napisał.

„Za sprzedaż Morro otrzymaliśmy ponad milion. Nie miał talentu, nie było na niego chętnych. Zaprzyjaźniona prasa z władzami klubu nigdy nie poruszyła tego tematu! Oskarżali nas o realizację tylko małej części podpisanej umowy, co nie zadziało! Naprawdę przepraszamy za smutny koniec tego chłopca. On zawsze był problematyczny” – dodał.

Jego posty spotkały się z ogromną krytyką, dlatego później zdecydował się je usunąć, po czym za wszystko przeprosił.

„Moro” przybył do Brazylii z Club Nacional za kwotę czterech milionów euro. Do dzisiaj jest to dla Athletico Paranaense rekord transferowy.

W ostatnim czasie zawodnik był związany z Godoy Cruz Antonio Tomba i w 115 meczach zdobył 49 bramek oraz zanotował 14 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy