Prezes Śląska Wrocław wsłuchał się w głos kibiców i podjął decyzję

Prezes Śląska Wrocław wsłuchał się w głos kibiców i podjął decyzję fot. Mateusz Porzucek PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Patryk Załęczny [Twitter]

Prezes Śląska Wrocław Patryk Załęczny przekazał za pośrednictwem Twittera informację, która może zainteresować kibiców przychodzących na jego mecze.

„Uwaga. Wsłuchując się w głos kibiców, którzy wyrażali swoje wątpliwości, podjąłem decyzję, że na kolejne mecze Śląska Wrocław (już od niedzieli) można wnosić butelki plastikowe o pojemności max 0,5 l. Do zobaczenia” - można przeczytać na koncie Patryka Załęcznego na Twitterze.

Wpis sternika lidera Ekstraklasy na z pozoru mało znaczący temat spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony sympatyków wrocławskiego zespołu.

„No i klasa”, „Szacun Prezesie. Niby sprawa błaha a jednak można. Dziękujemy!”, „Szacunek! Hej Śląsk!”, „I to się szanuje Prezesie ! Brawo za kolejny wysłuchanie naszego głosu”, „Klasowy Prezes! Szacun!”, „Bardzo dobra decyzja!” - to tylko kilka komentarzy.

Śląsk, który w tym sezonie zanotował do tej pory 11 zwycięstw, trzy remisy i tylko dwie porażki, zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów. Druga Jagiellonia Białystok traci do niego dwa „oczka”, ale jest już po swoim meczu w ramach 17. kolejki (zwyciężyła z Wartą Poznań 2:1).

Wrocławian w niedzielę czeka bardzo wymagające starcie z Rakowem Częstochowa. Wszystko wskazuje na to, że drużynę prowadzoną przez Jacka Magierę z trybun stadionu będzie oglądał komplet widzów.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy