Prezydent Valencii oburzony transferem Barcelony

Prezydent Valencii oburzony transferem Barcelony fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Marca

Akademia Barcelony, La Masia, sprowadziła duet dwunastolatków z La Ciudad Deportiva de Paterna, akademii Valencii.

Pomocnik Enric i napastnik Abel przeprowadzą się do stolicy Katalonii na mocy porozumienia z rodzicami, z którymi rozmawiał kilka tygodni temu dyrektor barcelońskiej akademii, Guillermo Amor.

Bardzo zniesmaczony przeprowadzką utalentowanych juniorów jest prezydent Valencii, Manuel Llorente. - Zapłacą za to! Złamali zasady współpracy między klubami. To niepojęte, żeby organizacja z takim budżetem w ten sposób pozyskiwała dwunastoletnie dzieci - grzmiał Llorente. Oczywiście ze względu na wiek zawodników Valencia nie mogła się w żaden sposób zabezpieczyć przed zmianą klubu przez Enrica i Abela.
 
Pytaniem pozostaje czy ta sytuacja wpłynie na negocjacje w sprawie transferu Jordiego Alby, który jest jednym z głównych celów Barcelony na letnie okno.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy