Problem z transferem Bartłomieja Drągowskiego

Problem z transferem Bartłomieja Drągowskiego fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Nazione I Calciospezia.it

Bartłomiej Drągowski spadł ze Spezią z Serie A i wydawało się, że szybko odejdzie z klubu. Tymczasem według „La Nazione” nie można wykluczyć, że zostanie on w Ligurii.

Bartłomiej Drągowski przebywa we Włoszech od 2016 roku, kiedy to przeszedł z Jagiellonii Białystok do Fiorentiny. Potem zbierał szlify na wypożyczeniu w Empoli, a w poprzednim roku zamienił definitywnie „Violę” na Spezię. Zapłacono za niego dwa miliony euro, do czego doszedł milion w formie bonusów i prawdopodobnie aż 50 procent z kolejnego transferu.

W ostatnim sezonie 25-latek rozegrał 34 mecze w Serie A, notując siedem czystych kont. Jego drużynie nie udało się w niej utrzymać. Przegrała ona decydujący, dodatkowy mecz z Hellasem Verona 1:3, który na przestrzeni 38 kolejek zdobył taką samą liczbę punktów.

Wydawało się, że po tym bramkarz szybko zmieni klub, ale wciąż do tego nie doszło.

Zainteresowanie nim miały wykazać Empoli, Lecce, Bournemouth i Nottingham Forest. Problem w tym, że Spezia oczekuje ośmiu-dziewięciu milionów euro.

Dla Empoli to zbyt dużo i zaproponowało ono wypożyczenie, co spotkało się z odmową. Podobnie wygląda sytuacja z Lecce, które mogłoby mieć problem z opłaceniem kontraktu Drągowskiego (obecnie około 900 tysięcy euro netto rocznie). Kluby z Premier League nie złożyły z kolei żadnych konkretnych ofert.

Sprawy nie można przesądzać, natomiast „La Nazione” sugeruje, że może ona zakończyć się pozostaniem Polaka w Spezii na kolejny sezon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy