Przełom w sprawie Rafaela Leão. Wielka saga dobiega końca

Przełom w sprawie Rafaela Leão. Wielka saga dobiega końca fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Matteo Moretto [Relevo]

Negocjacje w sprawie nowego kontraktu Rafaela Leão posunęły się znacznie do przodu. 23-latek jest o krok od osiągnięcia pełnego porozumienia z AC Milanem - przekonuje Matteo Moretto z Relevo.com.

Sprawą nowej umowy Rafaela Leão żyje cały piłkarski świat. Portugalczyk po zdobyciu scudetto z AC Milanem znalazł się na szczycie listy życzeń wielu klubów, dysponujących znacznie większym budżetem od mistrza Włoch.

Od początku skrzydłowy z Almady przekonywał, że chciałby kontynuować karierę na San Siro, gdzie otrzymał mnóstwo wsparcia i zaufania. Poważny problem w negocjacjach stanowiły kwestie ekonomiczne, a konkretniej oczekiwania przedstawicieli 23-latka.

Kibice „Rossonerich” trzymali kciuki za pomyślny przebieg negocjacji, lecz z pewnością mogli czuć się niepewnie. Włoskie media nie przekazywały ostatnio dobrych wieści, informując o rozbieżnościach między klubem a reprezentantami Leão.

Wydaje się, że mediolańczycy mogą w końcu odetchnąć z ulgą, wyczekując happy endu tej przedłużającej się sagi.

Zdaniem Matteo Moretto z Relevo.com obydwie strony zbliżyły się znacznie do osiągnięcia konsensusu. Jak przekonuje dziennikarz, operacja znajduje się na finiszu. To przełomowy moment w całej sprawie.

MVP poprzedniej edycji Serie A w bieżącej kampanii zdobył dziewięć goli i zanotował dziesięć asyst w 35 występach. Jego obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy