Przemysław Frankowski z drugą asystą w tym sezonie [WIDEO]

Przemysław Frankowski z drugą asystą w tym sezonie [WIDEO] fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Przemysław Frankowski popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego w meczu RC Lens z Troyes, co umożliwiło Kevinowi Danso otworzenie wyniku spotkania.

Wielokrotny reprezentant Polski rozpoczął spotkanie otwierające siódmą kolejkę zmagań w Ligue 1 na ławce rezerwowych, ale w obliczu kontuzji odniesionej przez Jonathana Gradita został po nieco ponad kwadransie wpuszczony na boisko.

Następnie 27-letni pomocnik nie potrzebował zbyt wiele czasu do zaznaczenia swojej obecności na murawie, ponieważ w 39. minucie meczu popisał się bardzo dokładnym dośrodkowaniem z bocznego sektora z rzutu wolnego.

Futbolówka posłana w pole karne przez Przemysława Frankowskiego wylądowała idealnie na głowie nabiegającego Kevina Danso, który w ten sposób wyprowadzić RC Lens na prowadzenie w starciu z Troyes.

To starcie w wyjściowy składzie francuskiego klubu rozpoczął Łukasz Poręba. Z kolei Adam Buksa znalazł się po raz pierwszy po wyleczeniu urazu na ławce rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy