Przemysław Frankowski z drugą asystą w tym sezonie [WIDEO]

Przemysław Frankowski z drugą asystą w tym sezonie [WIDEO] fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Przemysław Frankowski popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego w meczu RC Lens z Troyes, co umożliwiło Kevinowi Danso otworzenie wyniku spotkania.

Wielokrotny reprezentant Polski rozpoczął spotkanie otwierające siódmą kolejkę zmagań w Ligue 1 na ławce rezerwowych, ale w obliczu kontuzji odniesionej przez Jonathana Gradita został po nieco ponad kwadransie wpuszczony na boisko.

Następnie 27-letni pomocnik nie potrzebował zbyt wiele czasu do zaznaczenia swojej obecności na murawie, ponieważ w 39. minucie meczu popisał się bardzo dokładnym dośrodkowaniem z bocznego sektora z rzutu wolnego.

Futbolówka posłana w pole karne przez Przemysława Frankowskiego wylądowała idealnie na głowie nabiegającego Kevina Danso, który w ten sposób wyprowadzić RC Lens na prowadzenie w starciu z Troyes.

To starcie w wyjściowy składzie francuskiego klubu rozpoczął Łukasz Poręba. Z kolei Adam Buksa znalazł się po raz pierwszy po wyleczeniu urazu na ławce rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy