Przemysław Frankowski zaskoczy zimowym transferem?!

Przemysław Frankowski zaskoczy zimowym transferem?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sabah

Przemysław Frankowski znalazł się w kręgu zainteresowań Beşiktaşu - informuje „Sabah”.

27-letni zawodnik pokazał się z dobrej strony na Mistrzostwach Świata. W ten sposób potwierdził formę prezentowaną na francuskich boiskach w barwach RC Lens.

Ten fakt nie umknął uwadze innych europejskich zespołów, które zaczęły przychylnym okiem spoglądać w kierunku ewentualnego zakontraktowania bocznego pomocnika.

Spośród nich poważne zainteresowanie usługami Przemysława Frankowskiego przejawia Beşiktaş.

„Sabah” przekonuje nawet, że drużyna ze Stambułu jest gotowa do wystosowania zimowej oferty za reprezentanta Polski, by w drugiej części trwającego sezonu zwiększyć swoje szanse na zakończenie zmagań na pudle w Süper Lig.

Obecnie utytułowana turecka drużyna plasuje się dopiero na ósmej pozycji, ale traci tylko dwa dwa punkty do trzeciego Adana Demirsporu i siedem do prowadzącego Fenerbahçe.

Należy jednak zauważyć, że Beşiktaş ma stosunkowo niewielkie szanse, by przekonać 27-latka do zmiany otoczenia w trakcie sezonu względami sportowymi, ponieważ RC Lens plasuje się po piętnastu kolejkach na rewelacyjnym drugim miejscu za plecami PSG.

Ponadto sam pomocnik może pochwalić się ważną rolą w zespole, co pokazuje fakt, że wystąpił we wszystkich ligowych spotkaniach w trwających rozgrywkach.

„Czarne Orły” musiałyby się pokusić o bardzo atrakcyjną finansowo propozycję, by skłonić Frankowskiego do zaskakującej przeprowadzki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy