Przemysław Wiśniewski na celowniku Hellasu Verona

Przemysław Wiśniewski na celowniku Hellasu Verona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Dumanowski

Jak informuje Piotr Dumanowski, Hellas Verona interesuje się Przemysławem Wiśniewskim z Górnika Zabrze.

Obecny sezon jest dla młodzieżowego reprezentanta Polski (debiut w biało-czerwonych barwach pod koniec zeszłego roku) drugim na poziomie Ekstraklasy. W jego trakcie Wiśniewski opuścił tylko jedną ligową kolejkę. W 25 spotkaniach środkowy obrońca raz trafił do siatki.

Według Dumanowskiego 21-latek może być kolejnym Polakiem, który trafi do Serie A. Zainteresowany pozyskaniem stopera jest Hellas, który latem straci najprawdopodobniej dwóch obrońców - Amira Rrahmaniego oraz Marasha Kumbullę. Ten pierwszy już na pewno opuści Weronę - zimą pozyskało go Napoli, po czym wypożyczyło na pół roku do Hellasu. Kumbullę chcą z kolei wszystkie czołowe włoskie kluby, a najbliżej jego transferu jest Inter.

Hellas, który przystąpił do rozgrywek jako beniaminek, zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli Serie A. Zawodnikami włoskiej ekipy są już Paweł Dawidowicz oraz Mariusz Stępiński.

Jak dodaje Dumanowski, w kierunku Wiśniewskiego spoglądają również inne kluby z Półwyspu Apenińskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy