Przemysław Wiśniewski szykował się do zmiany klubu, wszystko legło w gruzach [OFICJALNIE]

Przemysław Wiśniewski szykował się do zmiany klubu, wszystko legło w gruzach [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Spezia I Tomasz Włodarczyk [Twitter]

Przemysława Wiśniewskiego czeka dłuższa przerwa od występów - potwierdziła Spezia.

Przemysław Wiśniewski trafił do Spezii zimą. Włoski klub pozyskał go, sprzedając wcześniej Jakuba Kiwiora do Arsenalu. Za nowy nabytek zapłacił Venezii około czterech milionów euro.

24-letni środkowy obrońca stosunkowo szybko wskoczył do podstawowego składu zespołu z Ligurii. W rundzie wiosennej rozegrał 14 meczów w Serie A. Jego drużynie nie udało się utrzymać na najwyższym rodzimym szczeblu. W decydującym, dodatkowym spotkaniu z Hellasem Verona przegrała ona 1:3.

Wydawało się, że po spadku Polak może zmienić klub. Wiemy już, że do tego nie dojdzie.

„Spezia informuje, że badania diagnostyczne, które przeszedł Przemysław Wiśniewski po przedwczesnym opuszczeniu wczorajszego treningu, wykazały uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego obejmujące łąkotkę przyśrodkową oraz więzadło poboczne lewego kolana. Zawodnik przejdzie jutro operację w szpitalu San Raffaele w Mediolanie, którą przeprowadzi profesor Vincenzo Salini” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Defensora czeka zapewne kilka miesięcy przerwy.

„Straszny pech. Szykował się do transferu. Kurczą się opcje Fernando Santosowi” - skomentował na Twitterze Tomasz Włodarczyk, potwierdzając, że zmiana otoczenia przez Wiśniewskiego była na tapecie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Edin Džeko zachwycony grą Sebastiana Szymańskiego Edin Džeko zachwycony grą Sebastiana Szymańskiego OFICJALNIE: Asystent Johna van den Broma odchodzi z Lecha Poznań. Poprowadzi inny klub w Ekstraklasie OFICJALNIE: Asystent Johna van den Broma odchodzi z Lecha Poznań. Poprowadzi inny klub w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy