Przesądzone: Bochniewicz wyjeżdża za granicę. Zagra w Heerenveen

Przesądzone: Bochniewicz wyjeżdża za granicę. Zagra w Heerenveen fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I Super Express

Paweł Bochniewicz już na pewno będzie kontynuował karierę w Heerenveen - podaje Piotr Koźmiński z „Super Expressu”.

Zgodnie z doniesieniami Koźmińskiego przyszłość Bochniewicza jest definitywne wyjaśniona. Dzisiaj uda się on do Holandii, gdzie w czwartek czekają go testy medyczne. Po ich przejściu Polak podpisze kontrakt z Heerenveen.

Jak informowało powyższe źródło kilka dni temu, Holendrzy zaproponowali Górnikowi Zabrze za środkowego obrońcę 1,2 miliona euro plus 10 procent zysku z potencjalnego kolejnego transferu

Dla byłego młodzieżowego reprezentanta Polski, który ostatnio został powołany do dorosłej kadry, będzie to kolejny zagraniczny wyjazd. Wcześniej był on związany z Regginą, Udinese oraz Granadą. Do Polski wrócił w 2018 roku, początkowo będąc wypożyczonym do Górnika. Łącznie rozegrał w jego koszulce 92 spotkania.

Heerenveen to dziesiąty zespół poprzedniego sezonu Eredivisie. Nowe rozgrywki rozpocznie już w najbliższy weekend meczem z Willem II.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy