Przyszły zawodnik Legii Warszawa w ogniu krytyki. „Bawili się z nim jak z dzieckiem”

Przyszły zawodnik Legii Warszawa w ogniu krytyki. „Bawili się z nim jak z dzieckiem” fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Legia Warszawa pokonała Raków Częstochowa, a w drugiej z tych ekip wystąpił Patryk Kun. Gorzkich słów pod adresem wahadłowego nie szczędził Tomasz Włodarczyk.

Legia Warszawa zaprezentowała się we wtorkowe popołudnie bardzo dobrze i pomimo gry w dziesiątkę przez większą część czasu, była w stanie uporać się z Rakowem Częstochowa. Podopieczni Kosty Runjaicia wygrali po rzutach karnych.

W zespole lidera Ekstraklasy zaprezentował się natomiast nowy nabytek „Wojskowych” Patryk Kun.

Wahadłowy pojawił się na placu gry w drugiej minucie doliczanego czasu gry pierwszej połowy, zmieniając Tomáša Petráška. Meczu jednak nie dokończył, bo dostał „wędkę” i Marek Papszun zdjął go na początku dogrywki.

Okazuje się, że roszada nie była spowodowana kontuzją, a przeciętną postawą Kuna. Na jego temat wypowiedział się Tomasz Włodarczyk.

- Patryk Kun to wiadomo - przyszły zawodnik Legii Warszawa. W tym spotkaniu jednak zawiódł.

- Zarówno Filip Mladenović, jak i Paweł Wszołek bawili się z nim, jak z dzieckiem, gdy przekazywali tego zawodnika. Ostatecznie zauważył to Marek Papszun i go zmienił - stwierdził.

Patryk Kun rozegrał w tym sezonie łącznie 34 spotkania, a w nich zdobył dwa gole i miał trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy