PSG przygotowuje 30 milionów euro na styczniowy transfer stopera

PSG przygotowuje 30 milionów euro na styczniowy transfer stopera
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

To, czego nie udało się zrobić latem, Paris Saint-Germain zamierza dokonać zimą. Klub ponowi starania o Milana Škriniara - zapewnia „La Gazzetta dello Sport”.

Mimo że paryżanie do angażu Słowaka dążyli przez całe lato, Inter Mediolan ostatecznie zdołał zatrzymać go u siebie. Duża w tym zasługa właściciela klubu, który w pewnej chwili powiedział „dość”.

Od pewnego czasu „Nerazzurri” próbują nakłonić zawodnika do podpisania nowego kontraktu, kusząc go podwyżką dotychczasowej pensji. Problem w tym, że negocjacje utknęły w martwym punkcie.

To stwarza idealne warunki do styczniowych rozmów dla mistrzów Francji, którzy na pół roku przed końcem umowy mogą postawić Włochów pod ścianą.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, PSG już ustaliło kwotę, jaką zaoferuje za 27-latka zimą. To 30 milionów euro.

Ostatnia propozycja ekipy z Parc des Princes wyniosła dwa razy tyle, ale została ona złożona w zupełnie innym momencie. Dziś przedstawiciel Ligue 1 wie, że to będzie ostatnia szansa dla pracodawcy na większy zarobek.

Milan Škriniar zgodził się latem podpisać kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku z pensją na poziomie 9 milionów euro netto za sezon.

W trwającej kampanii defensor nie przegapił jeszcze ani jednego spotkania, gromadząc dziewięć występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy