PSG: Raport medyczny przed hitem z Olympique'em Marsylia [OFICJALNIE]

PSG: Raport medyczny przed hitem z Olympique'em Marsylia [OFICJALNIE] fot. Paris Saint-Germain FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PSG

Paris Saint-Germain przedstawiło najnowsze informacje o stanie zdrowia swoich zawodników przed niedzielnym meczem z Olympique'em Marsylia.

Z problemami zdrowotnymi w szeregach PSG zmaga się trzech graczy: Leandro Paredes, Sergio Ramos i Sergio Rico. Jak wygląda ich sytuacja?

Leandro Paredes

Doznał kontuzji mięśnia czworogłowego podczas ostatniego meczu reprezentacji Argentyny. Do pełni sił powinien wrócić po kolejnej przerwie międzynarodowej.

Sergio Ramos

Hiszpan kontynuuje indywidualne treningi pod okiem personelu medycznego i będzie to trwało jeszcze przez kilka dni. Następnie wróci do normalnych treningów z zespołem.

Sergio Rico

Na dzisiejszych zajęciach nabawił się zwichnięcia kciuka lewej ręki. Jego powrót do treningów ma nastąpić za tydzień.

Całej trójki oczywiście nie zobaczymy w niedzielę na murawie.

Nie ma co ukrywać, że kibice PSG najbardziej czekają na powrót do pełni sił Ramosa. 35-letni środkowy obrońca cały czas nie zadebiutował w koszulce paryskiej ekipy po tym, jak przeniósł się do niej z Realu Madryt.

Niedzielny hit Ligue 1 pomiędzy OM a PSG rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy