PSG szuka nowego defensywnego pomocnika. Transfer możliwy w styczniu

PSG szuka nowego defensywnego pomocnika. Transfer możliwy w styczniu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: A Bola | O Jogo

Paris Saint-Germain przymierza się do złożenia oferty za Manuela Ugarte - informuje „A Bola”.

Latem na Parc des Princes zawitali Vitinha, Carlos Soler oraz Fabián Ruiz, czyli pomocnicy skupieni głównie na kreowaniu gry. Jednocześnie coraz częściej jako stoper występuje Danilo Pereira.

Idąc tym tropem, paryżanie rozważają angaż defensywnego pomocnika, a celem jest Manuel Ugarte.

Jak informuje, chociaż w umowie 21-latka znajduje się klauzula odstępnego o wartości 60 milionów euro, Sporting może go puścić w styczniu już za 40 milionów euro.

To właśnie oferta na tym poziomie oczekiwana jest w najbliższych tygodniach.

„O Jogo” przekonuje, że transfer powinien zamknąć się w jeszcze wyższej kwocie, a jest to spowodowane tym, że prawo do 50 procent zysku od sprzedaży posiada FC Famalicão.

Ugarte ma 21 lat i jak dotąd zgromadził w reprezentacji Urugwaju sześć występów.

Podczas trwającej kampanii piłkarz mierzący 182 centymetry wzrostu wybiegał na boiska w każdym z dziewięciu spotkań.

Reprezentuje go Jorge Mendes, co powinno ułatwić proces negocjacyjny. Od lata za transfery w PSG odpowiada duet Portugalczyków Luís Campos-Antero Henrique.

***

PSG przygotowuje 30 milionów euro na styczniowy transfer stopera

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy