PSG szykuje się na duży wydatek. Chce wydać 100 milionów euro na Milinkovicia-Savicia

PSG szykuje się na duży wydatek. Chce wydać 100 milionów euro na Milinkovicia-Savicia fot. Instagram [SS Lazio]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Paris Saint-Germain wykazuje gotowość do zrealizowania letniego transferu z udziałem Sergeja Milinkovicia-Savicia - przekonuje „La Gazzetta dello Sport”.

Klub z Paryża wykazuje od dłuższego czasu poważne zainteresowanie usługami reprezentanta Serbii.

Ekipa z Parc des Princes próbowała już przed dwoma laty pozyskać środkowego pomocnika, ale Lazio zażądało za niego sumy wynoszącej 100 milionów euro.

Aktualny mistrz Francji nie mógł sobie wówczas pozwolić na wyłożenie takiej kwoty na zakontraktowanie Sergeja Milinkovicia-Savicia i w trakcie minionego letniego okienka transferowego ta sytuacja nie uległa zmianie, dlatego przedstawiciele PSG nie podjęli próby nawiązania rozmów z zespołem z Rzymu.

Teraz przedstawiciele drużyny z Ligue 1 zgromadzili odpowiednie środki na zrealizowanie tego celu i liczą na to, że Lazio nie wyceni umiejętności Serba na zdecydowanie wyższą sumę, ponieważ mają być gotowi do wystosowania oferty opiewającej właśnie na 100 milionów euro.

25-latek należy do wyróżniających się graczy w całej Serie A. W trwających rozgrywkach strzelił pięć bramek oraz zanotował siedem asyst dla ekipy ze Stadio Olimpico w 31 rozegranych spotkaniach.

Ponadto dziennikarze „L’Equipe” poinformowali jakiś czas temu, że wysłannicy PSG spoglądają nie tylko w kierunki Milinkovicia-Savicia, ale także jego klubowego kolegi - Adama Marušicia oraz trenera - Simone Inzaghiego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy