PSG zagwarantowało sobie transfer utalentowanego napastnika?!

PSG zagwarantowało sobie transfer utalentowanego napastnika?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Pedro Almeida [Twitter]

Na finiszu letniego okna transferowego do Benfiki dołączył Julian Draxler. W ramach tej operacji Paris Saint-Germain wykonało duży krok w kierunku angażu Gonçalo Ramosa - przekazał Pedro Almeida.

Paryżanie do ostatnich chwil letniego mercato walczyli o rozstanie z niechcianymi piłkarzami i cel został zrealizowany.

Stolicę Francji opuścili Idrissa Gueye, Abdou Diallo, Rafinha czy Julian Draxler.

Ten ostatni został wypożyczony za 2,5 miliona euro do Benfiki. Jednocześnie triumfatorzy Ligue 1 wzięli na siebie 80 procent wynagrodzenia ofensywnego pomocnika lub skrzydłowego.

Jak informuje Pedro Almeida, za tą zaskakującą operacją najprawdopodobniej kryje się coś więcej.

Według niego transfer ten może przybliżyć PSG do zakontraktowania pożądanego od pewnego czasu Gonçalo Ramosa.

21-letni utalentowany napastnik znakomicie wystartował i w trwającym sezonie po dziesięciu spotkaniach ma już na swoim koncie sześć spotkań oraz cztery asysty.

W umowie Portugalczyka znajduje się klauzula odstępnego o wartości aż 120 milionów euro. „Orły” z pewnością dotąd liczyły na jej aktywowanie.

Oddanie reprezentanta Niemiec do Lizbony powinno zagwarantować ekipie Christophe’a Galtiera angaż atakującego na preferencyjnych warunkach.

Ramos może pochwalić się dorobkiem 14 trafień w 18 występach w koszulce reprezentacji Portugalii U-21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy