PSV Eindhoven z pierwszym letnim transferem. Nowy bramkarz! [OFICJALNIE]

PSV Eindhoven z pierwszym letnim transferem. Nowy bramkarz! [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: PSV Eindhoven

PSV Eindhoven poinformowało, że pierwszego lipca sfinalizowany zostanie zakup Joëla Drommela, podstawowego golkipera FC Twente.

Aktualnie numerem jeden w bramce „Rolników” jest Yvon Mvogo, a rolę jego zmiennika pełni Lars Unnerstall. Tak się jednak składa, ze 26-letni Szwajcar jest jedynie wypożyczony z RB Lipsk i choć kontrakt obowiązuje do końca następnego sezonu, klub woli dmuchać na zimne.

Kiedy zimą okazało się, że drugi z wymienionych wyżej bramkarzy latem przeniesie się na zasadzie wolnego transferu do FC Twente, włodarze PSV Eindhoven postanowili działać z wyprzedzeniem. To przyniosło dzisiaj efekt w postaci angażu Joëla Drommela.

Piłkarz ekipy z Enschede podpisał umowę do 30 czerwca 2026 roku, a de facto wejdzie ona w życie pierwszego lipca. Cała operacja szacowana jest na trzy i pół, maksymalnie cztery miliony euro.

24-latek to podstawowy golkiper FC Twente, który w trwającej kampanii zgromadził 29 występów i zachował sześć czystych kont. Łącznie w samej Eredivisie zagrał 85 razy.

Niebawem gracz z jednym powołaniem do seniorskiej kadry Holandii wykona krok naprzód, dołączając do drużyny z o wiele większymi ambicjami i wszystko wskazuje na to, że będzie grał regularnie. Zgodnie z zapowiedziami, ma on utworzyć tercet bramkarzy wraz z młodziutkimi Vincentem Müllerem oraz Maxime’em Delanghe.

Dla PSV to pierwsze wzmocnienie na przyszły sezon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy