Puchar Polski: Komunikat w sprawie transmisji dzisiejszych meczów [OFICJALNIE]

Puchar Polski: Komunikat w sprawie transmisji dzisiejszych meczów [OFICJALNIE] fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polsat Sport nie pokaże na żywo dzisiejszych meczów Pucharu Polski.

W środowe popołudnie dojdzie do kolejnych starć w ramach 1/8 finału rodzimego pucharu. O 17:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Piastem Gliwice, a o 20:30 - spotkanie Rakowa Częstochowa z Górnikiem Zabrze. Pierwotnie oba miały zostać pokazane na żywo przez Polsat Sport, ale do tego nie dojdzie.

„W związku z trwającym w środę protestem mediów przeciwko podatkowi od reklam, telewizja Polsat Sport nie będzie transmitować na żywo zapowiadanych wcześniej meczów 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Pogoń Szczecin - Piast Gliwice i Raków Częstochowa - Górnik Zabrze.

Polsat, oficjalny nadawca rozgrywek, poinformował jednak Polski Związek Piłki Nożnej, że wymienione wyżej spotkania będą dziś rejestrowane i komentowane, a ich emisja nastąpi w czwartek, 11 lutego 2021 r.” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez PZPN.

Pogoń i Raków zapowiedziały już relacje audio z meczów.

Przypomnijmy, że w ćwierćfinale PP zameldowały się już Puszcza Niepołomice, Cracovia oraz Legia Warszawa.

Puchar Polski: Składy na Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy