Puchar Polski: Wyznaczono sędziego meczu finałowego [OFICJALNIE]

Puchar Polski: Wyznaczono sędziego meczu finałowego [OFICJALNIE] fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PZPN

Paweł Gil został wyznaczony do prowadzenia meczu finałowego Pucharu Polski.

Jesteśmy coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć w ramach Pucharu Polski. Już w najbliższą niedzielę rozegrane zostanie spotkanie finałowe edycji 2020/2021.

Podobnie, jak i rok temu, finał zostanie rozegrany w Lublinie. Tam dojdzie do potyczki, w której zmierzą się ze sobą Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia.

Patrząc na klasy rozgrywkowe, które reprezentują obie ekipy, faworytem są ci pierwsi. Zespołu występującego na zapleczu Ekstraklasy nie należy jednak lekceważyć.

W poniedziałkowe popołudnie Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył arbitra, który poprowadzi to spotkanie. Uznano, że najlepszym wyborem jest Paweł Gil.

Jego asystentami będą Konrad Sapela oraz Marcin Borkowski. Rola sędziego technicznego przypadła Damianowi Sylwestrzakowi, z kolei na worze VAR zasiądzie Tomasz Kwiatkowski, który może liczyć na pomoc Tomasza Listkiewicza.

Początek niedzielnego starcia zaplanowano na 16:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy