Raiola broni Balotellego: On jest żałosny

Raiola broni Balotellego: On jest żałosny
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Calciomercato

Mino Raiola stanął w obronie Mario Balotellego.

Po piątkowym meczu reprezentacji Polski z Włochami (1:1) krytycznie na temat napastnika Nice wypowiedział się szkoleniowiec z Półwyspu Apenińskiego, Arrigo Sacchi. 72-latek, który w przeszłości sięgnął m.in. po mistrzostwo Włoch i dwa triumfy w Pucharze Europy z Milanem, a także srebrny medal Mistrzostw Świata w 1994 roku z rodzimą kadrą, zapytany o grę atakującego, stwierdził, że w piłce inteligencja liczy się bardziej niż samo kopanie. Ta pierwsza razem z profesjonalizmem jest paliwem dla zawodników.

Co na to Raiola?

- Inteligencja jest niezbędna nie tylko w piłce, ale całym życiu. Te słowa pokazują, że Sacchi jej nie ma. Podobnie jak klasy. Nie rozumiem, dlaczego słuchamy kogoś, kto żyje dawnymi sukcesami. Kogoś, kto prowadził Milan, który byłby w stanie odnosić kolejne triumfy nawet bez trenera na ławce.

- Sacchi powinien podziękować Berlusconiemu (ówczesny prezydent Milanu) i pomyśleć o finale mundialu, który Włosi musieli wygrać.

- Po Milanie niczego nie zdobył, więc nie wiem, dlaczego wypowiada się w taki sposób. Słowa na temat Mario pokazują to, co wiele osób twierdzi o nim od pewnego czasu: on się skończył. Jest żałosny - powiedział agent Balotellego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy