Raków Częstochowa: Ivi López powinien zostać ukarany? Hiszpan uderzył zawodnika Legii Warszawa [WIDEO]

Raków Częstochowa: Ivi López powinien zostać ukarany? Hiszpan uderzył zawodnika Legii Warszawa [WIDEO] fot. bartbuks [Twitter]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Raków Częstochowa przegrał w finale Pucharu Polski z Legią Warszawa, a Ivi López starł się po meczu z Lindsayem Rose, co nie umknęło uwadze kamer. Czy Hiszpan zasłużył na karę?

Raków Częstochowa uległ Legii Warszawa w finale Pucharu Polski, a o trofeum zdecydowały rzuty karne.

Choć spotkanie miało ogromną dramaturgię, to i tak najwięcej mówi się o zdarzeniach, które dochodziły zaraz po nim. To właśnie wtedy Filip Mladenović uderzył jednego z zawodników przeciwnika, za co otrzymał czerwoną kartkę.

Wydaje się jednak, że to nie koniec problemów Serba, a sprawą powinna zająć się wkrótce Komisja Dyscyplinarna.

Po końcowym gwizdku zdarzeń było tak dużo, że jedno z nich umknęło uwadze arbitra Piotra Lasyka. Mowa tu o starciu pomiędzy Ivim Lópezem a Lindsayem Rose.

Przy okazji kłótni obu tych panów Hiszpanowi w pewnym momencie puściły nerwy i uderzył on przeciwnika w twarz.

Czy za to zdarzenie również nie należała się kara?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy