Raków Częstochowa: Jedna absencja w meczu ze Śląskiem Wrocław pewna. Dwa występy pod znakiem zapytania

Raków Częstochowa: Jedna absencja w meczu ze Śląskiem Wrocław pewna. Dwa występy pod znakiem zapytania
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa w piątek zmierzy się w Ekstraklasie ze Śląskiem Wrocław. W tym meczu nie wystąpi Giannis Papanikolaou.

W ostatniej 23. kolejce Ekstraklasy Raków Częstochowa pokonał Pogoń Szczecin 2:0 po bramkach Władysława Koczerhina oraz Jeana Carlosa Silvy. Żółtą kartką w tym spotkaniu został ukarany Giannis Papanikolaou. Dla greckiego defensywnego pomocnika to czwarte takie napomnienie w tym sezonie, co oznacza, że nie będzie mógł zagrać ze Śląskiem Wrocław.

Pod znakiem zapytania stoją występy w najbliższym meczu dwóch innych piłkarzy lidera tabeli, którzy borykają się z dolegliwościami zdrowotnymi, ale ich absencje nie są jeszcze przesądzone.

- Co do występu Patryka Kuna i Stratosa Svarnasa trudno jednoznacznie powiedzieć. Myślę, że będziemy decydować jutro po treningu. Mecz jest późną porą, więc mamy jeszcze trochę czasu. To będzie się klarowało przed samym meczem, być może nawet na rozgrzewce - skomentował prowadzący Raków Marek Papszun.

Urazy leczą Szymon Czyż i Fabian Piasecki, ale to wcześniejsze kontuzje. Ten drugi będzie dochodził do siebie jeszcze przez wiele tygodni.

Piątkowe starcie częstochowian ze Śląskiem rozpocznie się o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy