Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Johna Yeboaha [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Johna Yeboaha [OFICJALNIE] fot. Artur Kraszewski / APPA / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa przekazał informacje dotyczące stanu zdrowia Johna Yeboaha.

W listopadzie John Yeboah został po raz drugi powołany do reprezentacji Ekwadoru. Niestety nie było dane mu w niej zadebiutować z powodu odniesienia kontuzji mięśnia strzałkowego. Piłkarz nabawił się jej w trakcie treningu. Tym samym 23-latek przedwcześnie wrócił do Polski. Teraz wyjaśniło się, jak długo będzie pauzował.

„John Yeboah w ostatnich dniach opuścił zgrupowanie reprezentacji Ekwadoru z urazem. Badania wykazały naderwanie mięśnia łydki. Nasz pomocnik będzie pauzował przez około 3 tygodnie. Wracaj do zdrowia, John!” - przekazał Raków Częstochowa.

Zakładając trzytygodniową przerwę, 23-latka może ominąć pięć meczów mistrza Polski. W tym czasie zmierzy się on w Ekstraklasie z Cracovią, Śląskiem Wrocław oraz Jagiellonią Białystok, a także ze Sturmem Graz w fazie grupowej Ligi Europy oraz ponownie z krakowskim zespołem w Pucharze Polski.

To tylko prognoza, ale wydaje się, że zawodnik może wrócić na starcie z Atalantą w LE, które odbędzie się 14 grudnia.

Yeboah zasilił szeregi częstochowskiej ekipy latem. Jego dotychczasowy dorobek to 22 występy, trzy gole i cztery asysty.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy