Raków Częstochowa prowadzi po cudownym trafieniu Fabiana Piaseckiego. „CO TU SIĘ WYDARZYŁO?!” [WIDEO]

2022-09-17 18:49:38; Aktualizacja: 1 rok temu
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Fabian Piasecki strzelił cudownego gola, a jego Raków Częstochowa prowadzi z Radomiakiem Radom w stosunku 1-0.

W bieżący weekend rozgrywane są mecze w ramach dziesiątej kolejki Ekstraklasy. Świadkami niezwykłe ciekawej potyczki są fani, którzy tego dnia oglądają mecz Rakowa Częstochowa. Jeden z kandydatów do mistrzostwa Polski mierzy się u siebie z Radomiakiem Radom.

Ekipa prowadzona przez Marka Papszuna od samego początku przeważała, ale długo nie była w stanie udokumentować tego golem.

Przełom nastąpił dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej części meczu. Wówczas futbolówkę dośrodkował Grek Stratos Svarnas, a cudownym strzałem nożycami Gabriela Kobylaka pokonał Fabian Piasecki.

Czy byliśmy właśnie świadkami najpiękniejszego gola tego sezonu? Na razie chyba za szybko na takie zapowiedzi, choć były napastnik Śląska Wrocław ma ogromne szanse, by kandydować do tego miana.

Po przerwie Raków dorzucił jeszcze dwa trafienia, bo najpierw bramkę strzelił wspomniany Svarnas, a później gola zdobył jeszcze niezawodny Ivi López.

Na tablicy wyników widnieje zatem rezultat 3-0. Stan na 55. minutę sobotniej rywalizacji.