Raków Częstochowa przygotowuje transfer w ramach Ekstraklasy

Raków Częstochowa przygotowuje transfer w ramach Ekstraklasy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Raków Częstochowa negocjuje z Lechią Gdańsk warunki pozyskania Conrado. Oba kluby są na razie dalekie od wypracowania porozumienia - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Przedstawiciele aktualnego lidera Ekstraklasy nie należą do grona nad wyraz aktywnych polskich zespołów na rynku transferowym, co pokazuje fakt, że do tej pory drużynę prowadzoną przez Marka Papszuna wzmocnili jedynie Jean Carlos Silva z Pogoni Szczecin oraz Adrian Gryszkiewicz z Paderbornu.

Nie oznacza to jednak, że „Medaliki” nie prowadzą żadnych działań zmierzających do pozyskania kolejnych zawodników.

Świadczy o tym między innymi informacja przekazana przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl, który uważa, że Raków Częstochowa negocjuje z Lechią Gdańsk warunki pozyskania Conrado.

Ekipa z województwa śląskiego prowadzi rozmowy z „Biało-Zielonymi” już od dłuższego czasu i na razie nie zbliżyła się do wypracowania porozumienia.

Wszystko to przez wygórowane oczekiwania drużyny z północy Polski, która liczy na zainkasowanie 500 tysięcy euro na sprzedaży swojego zawodnika.

25-letni Conrado dołączył do Lechii Gdańsk w styczniu 2020 roku z Figueirense FC.

W obecnym sezonie wystąpił w 23 meczach, notując w nich cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy