Raków Częstochowa przygotowuje transfer w ramach Ekstraklasy

Raków Częstochowa przygotowuje transfer w ramach Ekstraklasy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Raków Częstochowa negocjuje z Lechią Gdańsk warunki pozyskania Conrado. Oba kluby są na razie dalekie od wypracowania porozumienia - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Przedstawiciele aktualnego lidera Ekstraklasy nie należą do grona nad wyraz aktywnych polskich zespołów na rynku transferowym, co pokazuje fakt, że do tej pory drużynę prowadzoną przez Marka Papszuna wzmocnili jedynie Jean Carlos Silva z Pogoni Szczecin oraz Adrian Gryszkiewicz z Paderbornu.

Nie oznacza to jednak, że „Medaliki” nie prowadzą żadnych działań zmierzających do pozyskania kolejnych zawodników.

Świadczy o tym między innymi informacja przekazana przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl, który uważa, że Raków Częstochowa negocjuje z Lechią Gdańsk warunki pozyskania Conrado.

Ekipa z województwa śląskiego prowadzi rozmowy z „Biało-Zielonymi” już od dłuższego czasu i na razie nie zbliżyła się do wypracowania porozumienia.

Wszystko to przez wygórowane oczekiwania drużyny z północy Polski, która liczy na zainkasowanie 500 tysięcy euro na sprzedaży swojego zawodnika.

25-letni Conrado dołączył do Lechii Gdańsk w styczniu 2020 roku z Figueirense FC.

W obecnym sezonie wystąpił w 23 meczach, notując w nich cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy