Raków Częstochowa rozpoczyna okno transferowe! Testy medyczne

Raków Częstochowa rozpoczyna okno transferowe! Testy medyczne fot. Michal Kosc / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl

Raków Częstochowa osiągnął pełne porozumienie w sprawie transferu Maxime'a Domingueza z Miedzi Legnica. Szwajcar już wkrótce stawi się na testach medycznych, po których podpisze umowę z mistrzem Polski - podaje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Przed Rakowem Częstochowa spore wyzwanie. W przyszłym sezonie, już bez Marka Papszuna na pokładzie, mistrzowski okręt będzie musiał utrzymać zwycięski kurs, wypływając dodatkowo na europejskie wody. Do tego potrzeba jednak wzmocnień.

Właściciel Michał Świerczewski przekazał już, że nie ma co liczyć na ofensywę transferową „Medalików”. Mistrzowie Polski celują w darmowe operacje, najlepiej piłkarzy sprawdzonych na poziomie Ekstraklasy. Działania zespołu z województwa śląskiego to potwierdzają.

Jak przekazał niedawno Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”, na Limanowskiego powinien trafić latem Łukasz Zwoliński, któremu wygasa kontrakt z Lechią Gdańsk. Wiele wskazuje na to, że Raków sięgnie również po innego spadkowicza.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl poinformował, że klub dopina transfer Maxime'a Domingueza z Miedzi Legnica. 27-letni pomocnik stawi się wkrótce na badaniach medycznych, po których, jeśli te nie wskażą żadnych nieprawidłowości, podpisze dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa sezony.

- W poniedziałek Maxime Dominguez przejdzie badania medyczne przed transferem do Rakowa. Piłkarz podpisze dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwa - przekazał Włodarczyk w programie „Piłkarski Salon”.

Szwajcar występuje w Miedzi od lipca 2021 roku. W tej kampanii zanotował 29 występów, gola i sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy