Raków Częstochowa rozpoczyna walkę o udział w Lidze Konferencji Europy. Składy na mecz z Astaną [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa rozpoczyna walkę o udział w Lidze Konferencji Europy. Składy na mecz z Astaną [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

Trenerzy podali składy na spotkanie drugiej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy, w którym rywalem Rakowa Częstochowa jest FK Astana.

„Medaliki” w poprzednim sezonie zajęły w Ekstraklasie drugie miejsce i w związku z tym nie musiały brać udziału w premierowej rundzie kwalifikacyjnej. Dzisiaj ich formę sprawdzi wicemistrz Kazachstanu.

Marek Papszun od pierwszych minut stawia na bardzo mocną jedenastkę. Nie brakuje zatem Iviego López, Bena Ledermana, Patryka Kuna czy Vladana Kovačevicia.

Start zawodów o godzinie 21:00. Transmisja w stacji TVP Sport.

***

Składy na Raków Częstochowa - Astana:

RAKÓW:

Kovačević; Sorescu, Racovitan, Arsenić, Rundić, Kun, Papanikolaou, Lederman, Wdowiak, Gutkovskis, Ivi López.

Ławka:

Trelowski, Rajczykowski, Svarnas, Tudor, Musiolik, Sapała, Krzyżak, Koczerhin, Czyż, Fábio Sturgeon, Długosz, Piasecki.

ASTANA:

Milošević; Gabyszew, Kusiapow, Palakou, Bryan Garcia, Manzorro, Darabajew, Ebong, Dosmagambietow, Vloet, Eugenio.

Ławka:

Podymski, Zarucki, Rachmanow, Bejsebekow, Aimbietow, Sowet, Piercuch, Beskorowajny, Basmanow.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy