Raków Częstochowa z awaryjnym transferem?! Podstawowy gracz kontuzjowany [OFICJALNIE]
2025-08-27 16:41:17; Aktualizacja: 4 dni temu![Raków Częstochowa z awaryjnym transferem?! Podstawowy gracz kontuzjowany [OFICJALNIE]](img/photos/107065/1500xauto/piotr-obidzinski-michal-swierczewski.jpg)
Raków Częstochowa ma spory problem, bo kontuzji doznał Eric Otieno. W przypadku 28-latka niezbędny będzie zabieg. Czy to zwiastuje awaryjny transfer pod Jasną Górę?
Raków Częstochowa już w czwartek rozegra bardzo ważne spotkanie w ramach eliminacji do Ligi Konferencji. W ostatniej rundzie ekipa prowadzona przez Marka Papszuna mierzy się z Ardą.
Pierwsze starcie wicemistrz kraju wygrał 1-0 i ma nadzieję, że również w rewanżu pokusi się o pozytywny rezultat. Już teraz wiadomo jednak, że trener nie skorzysta tego dnia z ważnego zawodnika.
Kenijczyk we wtorek został zniesiony z treningu na noszach, a szczegółowe badania wykazały potrzebę przeprowadzenia zabiegu.Popularne
„Podczas wtorkowego treningu Erick Otieno doznał kontuzji. Niestety, badania wykazały zerwanie ścięgna Achillesa.
W najbliższych dniach Kenijczyk przejdzie operację” - napisał klub.
Podczas wtorkowego treningu Erick Otieno doznał kontuzji. Niestety, badania wykazały zerwanie ścięgna Achillesa.
— Raków Częstochowa (@Rakow1921) August 27, 2025
W najbliższych dniach Kenijczyk przejdzie operację.@Erick__ouma, jesteśmy z Tobą! ✊️ pic.twitter.com/2VF1Fw2qq0
Awaryjny transfer Rakowa Częstochowa?
W takim razie w ekipie Rakowa Częstochowa powstaje spora wyrwa. Mowa bowiem o piłkarzu, który w tym sezonie rozegrał już dziewięć meczów, a teraz nie wiadomo, jak długo trzeba będzie na niego czekać.
Na razie jego miejsce powinien zająć wracający po urazie Jean Carlos, natomiast jeśli Raków awansuje do Ligi Konferencji, to na pewno zobaczymy pod Jasną Górą jeszcze jeden transfer na wahadło. Tym bardziej że od jakiegoś czasu poszukiwane są odpowiednie opcje, by dać trenerowi Papszunowi więcej możliwości taktycznych.
Początek meczu Arda - Raków Częstochowa w czwartek o 20:00.