Raków Częstochowa z bardzo ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa z bardzo ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa ogłoszony został w środę Žarko Udovičić.

Po najlepszym sezonie w historii klubu okraszonym Pucharem Polski oraz wicemistrzostwem kraju Raków Częstochowa wystąpi w eliminacjach do europejskich pucharów.

Zanim jednak do tego dojdzie, drużyna prowadzona przez Marka Papszuna potrzebuje wzmocnień. Niedawno poinformowano o wykupieniu z Jagiellonii Białystok Zorana Arsenicia.

Na pierwsze letnie wzmocnienie przyszło nam jednak czekać do środy. Tego dnia poinformowano, że do zespołu spod Jasnej Góry dołączył Žarko Udovičić.

33-latek przenosi się do Rakowa z Lechii Gdańsk w ramach wolnego transferu. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Cieszę się, że jestem dzisiaj w tym miejscu, bo wiem, gdzie byłem pół roku temu. Cieszę się, że wróciłem do gry. Tak jak powiedziałem kilka razy w wywiadach, wróciłem do żywych. Nie byłbym w tym miejscu, gdybym nie miał sportowych celów. Przychodzę do wicemistrza, do zdobywcy Pucharu Polski i cele są oczywiście europejskie - przyznał zawodnik.

Skrzydłowy był związany z zespołem zlokalizowanym w Trójmieście od lipca 2019 roku. W minionym sezonie rozegrał łącznie 16 spotkań, w których zdobył dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy