Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek

Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Oskar Zawada ma trafić z Rakowa Częstochowa do Jeju United, o czym informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Na początku października minionego roku Oskar Zawada zamienił Wisłę Płock na Raków Częstochowa. W drużynie prowadzonej przez Marka Papszuna miał wcielić się w rolę następcy Felicio Browna Forbesa.

W nowej drużynie wielkiej furory nie zrobił, choć mówiło się, że sztab szkoleniowy jest z niego umiarkowanie zadowolony.

Okazuje się, że wkrótce pod Jasną Górą będą musieli szukać kolejnego atakującego. Zawada otrzymał bowiem niezwykle ciekawą, egzotyczną ofertę.

Zdaniem Włodarczyka napastnika na radar miał wziąć beniaminek koreańskiej Ekstraklasy, Jeju United.

Wspomniany zespół złożył ofertę, wobec której nie dało się przejść obojętnie. Zaproponowano bowiem 350 tysięcy euro oraz dziesięć procent od następnego transferu. Transakcja powinna zostać zrealizowana w ciągu kilku dni.

Zawada rozegrał w tym sezonie siedem ligowych spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy