Ralf Rangnick raczej nie dołączy do Eintrachtu Frankfurt

Ralf Rangnick raczej nie dołączy do Eintrachtu Frankfurt fot. Steffen Prößdorf | Wikipedia
Redakcja
Redakcja
Źródło: Kicker

Rewelacja obecnego sezonu Bundesligi, Eintracht Frankfurt, szuka nowego trenera i dyrektora sportowego, ale mało prawdopodobne, aby którąkolwiek z tych funkcji objął Ralf Rangnick – tak donosi „Kicker”.

62-latek miał wziąć udział w rozmowach z działaczami Eintrachtu, które nie potoczyły się zbyt dobrze. W klubie obawiają się, że Rangnick będzie „zbyt dominujący”. Rozmowy między obiema stronami miały jeszcze bardziej utwierdzić włodarzy czwartego zespołu w tabeli Bundesligi, że były trener RB Lipsk nie pasuje do ich filozofii prowadzenia klubu. „Kicker” określił możliwość pracy Rangnicka we Frankfurcie jako „mało prawdopodobną”.

Przypomnijmy, że pomimo tego, że Eintracht ma kapitalny sezon, z klubu odchodzą wszyscy architekci, coraz bardziej prawdopodobnego, awansu do Ligi Mistrzów. Adi Hütter od przyszłego sezonu będzie trenerem Borussii Mönchengladbach, Fredi Bobić został niedawno ogłoszony nowym dyrektorem zarządzającym Herthy Berlin, a swoje odejście z Frankfurtu zapowiedział także dyrektor sportowy, Bruno Hübner.

Wydawało się, że Rangnick jest wręcz skazany na pracę w Eintrachcie – jeśli nie w roli trenera, to dyrektora sportowego. Sam zainteresowany wcześniej zapowiedział, że chciałby teraz dołączyć do ambitnego klubu z tradycjami. Eintracht zdawał się spełniać te wymogi, ale okazuje się, że jednak nici z tej współpracy.

MICHAŁ NIKLAS

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy